completeit

Dodatkowe atuty

Prowadzenie bloga to dla blogerki urodowej naprawdę opłacalne źródło dochodu. Za swoją pracę, która polega głównie na testowaniu oraz recenzowaniu kosmetyków, blogerka otrzymuje nie tylko zapłatę pieniężną, ale także ogrom kosmetyków oraz kosmetycznych akcesoriów.

Co konkretnie może otrzymać w ramach takiej współpracy? Kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne są oczywiście tym, co blogerkom urodowym jest najczęściej proponowane w ramach współpracy. Nie jest to jednak wszystko, na co mogą liczyć od firm partnerskich.

Współpraca sponsorowana wiąże się bowiem także z bardziej wyszukanymi formami. Dlatego też blogerki urodowe bardzo często są zapraszane np.

na weekendy w SPA, eventy związane z otwarciami nowych miejsc, dostają także bony do wykorzystania na zabiegi w salonach kosmetycznych. Wszystko to po to, by pomóc w promocji danego produktu lub usługi, a przy okazji otrzymać za to pieniądze.

Każda usługa z której skorzystają czy też produkt, który przetestują, powinna być zrecenzowana na blogu. Warto tutaj zaznaczyć, że publikowane recenzje powinny być jak najbardziej obiektywne.