completeit

Dodatkowe atuty
Czy markowe karmy dla kotów są lepsze?

Każdy z nas z pewnością niejednokrotnie widział, jak koty w telewizyjnych reklamach z zachwytem zjadają pyszną karmę. Te marki produktów dla kotów, które znamy z telewizji, często kojarzą nam się również z doskonałą jakością. Nic dziwnego, że chętnie po nie sięgamy, stając przed sklepową półką. Tymczasem okazuje się, że nie zawsze jest to najlepszy wybór. Markowe, znane z telewizji karmy dla kotów wyróżnia przede wszystkim cena.

Wielu z nas posiada pewnego rodzaju instynkt, który każe mu myśleć, że to, co jest nieco droższe, również jest jakościowo lepsze. Tymczasem w przypadku znanej karmy nad wyraz często zdarza się, że nie płacimy za jej jakość, ale za możliwości dalszego reklamowania się. Nie da się jednak ukryć, że pojawienie się danej marki w telewizji z punktu widzenia naszego kota nie jest wcale najważniejsze, by uznać karmę za dobrą. Kiedy kolejny raz staniesz przed pytaniem, jaką karmę wybrać, spróbuj na chwilę zapomnieć o tym, jakie marki znasz. Skup się na tym, by dokładnie zapoznać się ze składem poszczególnych produktów.

Prawdopodobnie będziesz zdziwiony, odkrywając, że wiele karm z tak zwanej „górnej półki” w swoim składzie zawiera sporo zbóż, które w kociej diecie pozostają całkowicie zbędne. W doborze odpowiedniej karmy pomocna może się okazać opinia catsitter poznań.